Na, ir kas, kad vis dar su šaliu

Mano senukas, prabudęs iš žiemos snaudulio, kuris gaubė mūsų galvas, kaip debesėlis, likęs kambaryje, kur kažkas pripapsėjo pypke, tyliai tarė:
– Atsibusk, pačiūte

Ne mano senukai, kelintą dešimtmetį dėvėdami devyniasdešimtais pirktas vyriškas striukes-parkas, kurios tinka bet kuriems orams, tik ne rudeniui ar vasarai, apsivyniojo languotais šalikais su kutais, ir jų pačiūtės, dar nespėjusios susišukuoti ar nusidažyti plaukų chna ir basma, pabiro lauk į poliklinikos-turgelio-vaistinės Bermudų trikampį.  Skruzdėlynų gyventojai kilogramais užsisako iš Kinijos melamino kempinėles, galiu girdėti savaitgaliais už sienos tos pačios sienos iš kitos pusės įnirtingą šveitimą. Ate, raudonas ilgalaikis manikiūre, kuris dabino tave Valenteškės proga. Baigiau skaityti “Brolius Karamazovus“, užverčiau paskutinį puslapį ir įsistebeilijau į lubas. Kelis kartus atsidusau. Duokite bent lašą meilės, šiek tiek gerumo, kaupkite įstabius prisiminimus, šviesiausius įspūdžius. Gal tai vieną dieną, kai kūlversčiais riedėsi bedugnėn, gal tai tave išgelbės. Nes jau ten, tarprajoniniuose laukuose, kur jau nutirpęs sniegas, kvepia pavasariu. Nes jau kišu pinigus į kojinę ir dairausi, į kurią pasaulio pusę traukti. Daugiau gerų knygų, daugiau gryno oro, šviesos, dar B12 taikesne forma, kad negąsdintų ankstyvas Alzheimeris.

Draugas Supertrampas, palikęs savo darbą, butą, išparceliavęs savo turtą draugams, surinkęs nesunkią kuprinę, man padavė sulankstytą išvykimo deklaraciją. Įstrižai permečiau ją akimis. Ir dar kartą.

– Kada?
– Poryt.

Supertrampas man padovanojo muzikinę dėžutę, kuri akimirksniu atneša šviesaus liūdesio.

Mano senukas bučiuoja mane kakton. Vienas didelis myliu. Ir tada bučiuoja greitai kelis kartus. Daug daug daug mažų myliu.

33194223375_7d63f79a34_b

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s