2017 Londonas. Maži malonumai, dideli nuotykiai

Vos grįžau namo, į savo mažą celę ir iškart paskendau skambučiuose ir elektroniniuose laiškuose. Viskas kol kas dar nesudėta, dar netvarka, bet jau tuoj tuoj. Viso šito net neturėjo būti, viskas prasidėjo dėl to, kad pernai, būdama Klaipėdoje, tiesiog norėjau valgyti, paprastai nuėjau į vegetarišką restoraną ir iškart pastebėjau jame dirbantį virtuvės šefą. Arba jis, arba ji vos paliečia tavo pasaulį, viskas pradeda suktis ir keistis. Mažas pokytis. Taip aš pavasarį atsidūriau prie A7 vartų Vilniaus oro uoste. Aplankyti dabar jau Londone dirbančio virtuvės šefo. Dideli reikalai.

Apie Londoną daug rašyti nenoriu. Nes lietuviškai kalbančių čia girdėjau daug. Miestas neaprėpiamas nei žvilgsniu, nei protu, tačiau sukurtas žmonių patogumui. Milžiniškai atstumai matuojami ne kilometrais ar myliomis, bet laiku, o nepasimesti padeda visur esančios nuorodos, ženklais, žemėlapiai, schemos ir paaiškinimai. Vis tiek, pirmą kartą, kai pažvelgiau į metro linijų schemą, pamačiau šitai:

davidshrigleyTaip ją mato ir David Shrigley. Todėl pirmą dieną miestas mane nugalėjo, aš visiškai pasimečiau, pasiklydau, pavargusi atsisėdau prie vienos iš kavinės, kur traukė šioks toks interneto ryšys, ir rezervavau lovą artimiausiuose svečių namuose. Vienas labai draugiškas ir empatiškas anglas padėjo man rasti reikalingą stotelę, o pasiekusi svečių namus ir lovą, griuvau miegoti su visais drabužiais. Už lango terasoje pernakt socializuojasi hostelio svečiai, bet jau buvo nė motais.

Londonas mane prarijo, pakramtė ir išspjovė. Žalia dar. This is Piccadilly Line service to Heatrow Terminal 4, next station is… Arba Mind the gap between the train and the platform. Tačiau aš, matyt, jau niekada nepasveiksiu.

1
2
2
2
2
2
2
2
2

Būtent šitoje metro stotyje ponas Vizlis kovojo su turniketu filme “Haris Poteris ir Fenikso brolija“. Taip pat iš čia pradėjo kelionę Šerlokas Holmsas į Sumatra Roud stotį (iš tikrųjų tokios stoties nebuvo).

2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2

2

2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2

Šitas balandėlis labai mielas ir fotogeniškas. Todėl dar kartą.

2

Reklama

1 mintis apie “2017 Londonas. Maži malonumai, dideli nuotykiai”

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s